Karnivor STO E2 oczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
king

Staż (od roku): 2000

PostWysłany: Sob Cze 09 2018 9:52    Temat postu: Karnivor STO E2 oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, padły mi oczy w karnim, ma ktoś na sprzedaż albo może ma jakieś namiary gdzie mogę kupić ?
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
popeye

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Goodfellas

PostWysłany: Wto Cze 12 2018 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz, podobnie jak kolega z wątku poniżej, poszukać oznaczenia sensora, z tego co pamiętam koszt to ~kilkanaście zł. Opcja nr. 2 to ściągnięcie ze stanów (np. https://autocockerparts.com), koszt ~20$ plus transport i ew. cło. Opcja nr. 3 mogę Ci odsprzedać, ale cenowo wyjdzie Cię to podobnie jak opcja nr. 2.
do góry
king

PostWysłany: Sro Cze 13 2018 11:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popeye napisał:
Możesz, podobnie jak kolega z wątku poniżej, poszukać oznaczenia sensora, z tego co pamiętam koszt to ~kilkanaście zł. Opcja nr. 2 to ściągnięcie ze stanów (np. https://autocockerparts.com), koszt ~20$ plus transport i ew. cło. Opcja nr. 3 mogę Ci odsprzedać, ale cenowo wyjdzie Cię to podobnie jak opcja nr. 2.

W tym problem ze sensor nie ma żadnego oznaczenia 🤔, sprawsdz proszę u siebie bo może u mnie jest wytarty , czy ten sklep z linku wysyła do Polski ?
do góry
popeye

Staż (od roku): 2003
Drużyna: Goodfellas

PostWysłany: Sro Cze 13 2018 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłem swój post sprzed lat :)
"fotokomórka używana w oku do e-blade'a to sg2bc, bez problemu póki co można ją dostać w PL, chociaż wyczytałem gdzieś, że już nie jest produkowana. Cena 15 zł/szt (np. http://www.cyfronika.com.pl/t/product_info.php?products_id=12813)"
Link jest pewnie nieaktualny, ale kto wie.
Tak, ten sklep wysyła do Pl.
do góry
king

PostWysłany: Wto Cze 19 2018 6:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, zamówiłem 3szt, wyszło 68zl z przesyłka. Teraz trylko mnie czeka zabawa w przylutowanie tego 😬
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> markery -> cockery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: