PAINTBALL-ZONE.PL
łódzkie Łódź
Teren do gry: scenariusze
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Hala Paintball Łódź jest pierwszą i jedyną halą w Polsce stworzoną w systemie CQB Tactical (Close Quarters Battle) wzorującą się na amerykańskim Kill House – miejscu ćwiczeń amerykańskich jednostek specjalnych.

Na powierzchni 1600 m2 postawiliśmy prawdziwy labirynt pomieszczeń, z których każde posiada realistyczną aranżację, tak abyś czuł się jak w prawdziwym domu, biurze czy dyskotece.

Dodatkowo, aby nadać specjalnego klimatu grze cały ten labirynt przyprawiliśmy efektami audio-wizualnymi, takimi jak: muzyka, odgłosy bomb i ostrzeliwań, kolorowe światła, ultrafiolety, stroboskopy, zadymienia i inne ale to już do obejrzenia na miejscu.

Cały plan PAINTBALL-ZONE.PL opracowany został przez rewelacyjnego taktyka. Każda ścianka, drzwi czy okno ma swoje taktyczne uzasadnienie.

PAINTBALL ZONE Łódź to miejsce stworzone dla miłośników Paintballa, ASG i wszelkich gier taktycznych. Jest to miejsce, gdzie na zamkniętym terenie, w komfortowych warunkach można ćwiczyć taktykę, nabyć kondycji fizycznej i doskonale się przy tym bawić.

Przygotowaliśmy wiele wkręcających scenariuszy, gdzie presja czasu i adrenalina nieodłącznie towarzyszą uczestnikom gry zmagającym się z rozbrajaniem bomb, rozszyfrowywaniem sejfów, odczytywaniem zaszyfrowanych wskazówek czy odbijaniem zakładników.

Na miejscu znajduje się dobrze wyposażony sklep paintballowy, wypożyczalnia sprzętu do gry w paintball, barek, strefa bezpieczna, miejsce dla oglądających rozgrywki oraz szatnie dla graczy.

Wszystko to nadaje niebanalnego klimatu hali i sprawia, że przygoda z gry Counter Strike może stać się rzeczywistością a Ty jej głównym bohaterem!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz własnego sprzętu to w naszej wypożyczalni dostaniesz wszystko co będzie Ci potrzebne do gry w paintball. Jedyne co potrzebujesz to tylko wygodne buty!.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, mailowo bądź na miejscu.

Jeśli nie masz swojej grupy dołącz do innej.

Organizujemy imprezy dla osób indywidualnych, firm, a także szkolenia dla służb mundurowych (policja, służba więzienna, wojsko, jednostki specjalne, straż miejska) i szkolenia prowadzone przez specjalistów dla chętnych pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu strategii i taktyki.

organizatorzy imprez   miejsca do gry