Centrum Aktywnego Wypoczynku
łódzkie Borki 21
Teren do gry: scenariusze
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Centrum Aktywnego Wypoczynku to znakomitę miejsce po organizację plenerowych imprez okolicznościowych. W swojej ofercie posiadamy polę paintballowe wraz z wypożyczalnia. Posiadamy 20 kompletów sprzętu renomowanej firmy Tippmann. Na naszym polu dobrze czują się gracze preferujący zarówno szybką grę jaki i fani skradania się i gry taktycznej.
Nasze Centrum to jednak nie tylko paintball. To miejsce gdzie możesz zabrać swoją rodzine w niedzielny poranek bądz popołudnie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Prócz pola do paintballa posiadamy również strzelnicę paintballową, gdznie najmłodsi mogą sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności.
Kolejną atrakcją z której możecie Państwo u nas skorzystać jest tor cartingowy oraz quadowy. Oferujemy 6 gokartów o mocy 9KM i prędkości maksymalnej 70 km/h. Tor o długości 220 m z 2 długimi i 2 szybkimi zakrętami . Gokarty posiadają LapTimery renomowanej włoskiej firmy G.P.T.
Na miescu znajdziecie również infrastrukture pod ognisku lub grill, zadaszaone altanki oraz plac zabaw dla najmłodszych.

organizatorzy imprez   miejsca do gry