Cwynar Paintball
dolnośląskie Wrocław
tel.: 783 73 4000
strona internetowa: kliknij

Organizujemy:
- Paintball i speedball,
- Obozy aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W lecie obozy paintballowe, survivalowe, wodne, konne, zorbingowe i wiele wiele innych. Zimą natomiast organizujemy olimpiady zimowe, naukę na nartach i snowboardzie. Szkolenia prowadzą absolwenci AWF, wyspecjalizowani instruktorzy.
- Weekendy paintballowe
- Szkolne wycieczki paintballowe
- Urodziny paintballowe
- Strzelnice – super atrakcje dla najmłodszych. W każdym miejscu w Polsce podczas festynów, dni otwartych, możemy zorganizować strzelnicę paintballową, a dla starszych turniej speedballowy.
- współorganizujemy imprezy integracyjne dla firm, a w nich: szkolenia "team building", wspinaczkę w naturalnych warunkach i na sztucznej ścianie, rappeling (zjazdy na linach w skałach i na sztucznych obiektach), rajdy rowerowe, marsze terenowe na orientację, jazdy samochodami terenowymi, terenowe rajdy quadami, jazdy samochodami typu buggy, jazdę konną, strzelanie z łuków, proc sportowych i broni pneumatycznej, jazdę na nartach wodnych i wakeboardzie, przejażdżki poduszkowcami i motorówkami, rejsy żaglowcem i pływanie żaglówkami, spływy kajakowe i pontonowe, windsurfing i katesurfing, nurkowanie, zorbing, skoki z mostów, skoki spadochronowe, paralotnie, motolotnie, wolne loty balonem i balonem na uwięzi, skoki na bungy, loty helikopterem. Zimą natomiast organizujemy olimpiady zimowe, skutery śnieżne, skiring, zorbing, psie zaprzęgi, kuligi.

Nasza firma jest dystrybutorem sprzętu paintballowego i kulek paintballowych severe. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę firmy produkującej pola speedbalowe typu supairball.


- 80 szt. najlepszych markerów komercyjnych - tippmann 98 custom
- 80 masek ochronnych Vforce

- 80 butli HP
- 120 mundurów moro
- pole do speedballa typu supairball /najnowszej generacji bez kabli/
- 500m. siatki zabezpieczającej wysokiej na 3 m.
- chromometry
- sprzęt techniczny potrzebny do zorganizowania imprez.


- Markery już od 15 zł komplet
- kulki już od 15 gr. sztuka

organizatorzy imprez   miejsca do gry