Paintball gry
mazowieckie Warszawa
tel.: 515-069-116
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!
Nasza fascynacja paintballem zaczęła się już kilka lat temu. Obecnie zajmujemy się organizacją imprez firmowych o charakterze integracyjnym oraz gier dla klientów indywidualnych. Jako firma dysponujemy kilkudziesięcioma zestawami paintballowymi (markerami, butlami, maskami, mundurami)profesjonalnie przygotowanym i zabezpieczonym paintballparkiem, wykwalifikowanym personelem oraz zapleczem cateringowym. W przygotowaniu baza noclegowa.

Dla nas najważniejsza jest TWOJA SATYSFAKCJA, dlatego swoją wiedzę i profesjonalizm staramy się wykorzystać do spełnienia Twoich oczekiwań - do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób.

Każdy scenariusz (jego zasady, czas trwania etc.) omawiany jest tuż przed jego rozpoczęciem, ale również przed rozpoczęciem pierwszej gry przeprowadzone zostaje szkolenie dotyczące bezpieczeństwa oraz zasad posługiwania się sprzętem paintballowym.

Jeśli chcesz zacząć Swoją przygodę z paintballem, miło spędzić czas ze Swoimi znajomymi, zintegrować się z innymi ludźmi, odreagować stres dnia codziennego - nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć, napisz do nas paintballgry@op.pl . Służymy Ci radą i pomocą.

W ramach oferty możemy zaproponować:
* pełne wyposażenie i obsługa paintballowa,
* profesjonalne scenariusze,
* wykwalifikowany personel,
* strzelnicę (paintball, wiatrówki, łuk),
* pełen catering,
* transport na miejsce i z powrotem,
* serwis fotograficzny,
* kaskaderzy, rekonstrukcje militarne, efekty pirotechniczne
* quady.
Kompletne zestawy paintballowe:
* marker Tippman custom98,
* maska V Force,
* mundur ochronny, kamuflażowy (kombinezon),
* butla co2.
Ustalane indywidualnie
organizatorzy imprez   miejsca do gry