GRUPA X PRO EVENTS
łódzkie Łódź
tel.: 0-608-553-800
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

GRUPA X zajmuje się organizacją imprez dla firm i osób prywatnych. Specjalizujemy się w paintballu, offroadzie (zarówno na quadach jak i Jeepami) oraz tematycznych imprezach. Obsługujemy imprezy od 6-8 osób do powyżej 1000.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ NOCNY PAINTBALL �w blasku księżyca, w świetle pochodni, z wykorzystaniem świateł chemicznych �WARTO SPRÓBOWAĆ DODATKOWEJ ADRENALINY!!!


Posiadamy najnowszy (HIT 2008) sprzęt Tippmann Alpha Black �oficjalne markery treningowe amerykańskiej armii, zasilane sprężonym powietrzem. Do tego oczywiście maski z termiczną (nieparującą szybką), stroje ochronne w jednakowym kamuflażu (armia brytyjska).

Na każdą imprezę zapewniamy kilkuosobową obsługę (pomagająca przy obsłudze sprzętu, w scenariuszach gry itp.), duży namiot (pod którym można schronić się przed deszczem czy słońcem), zestawy do obmycia sprzętu i siebie z farby, gratisowo akcesoria na ognisko (metalowe widelce ogniskowe, rozpałka), dodatkowo możemy zorganizować grilla.

Gramy oczywiście na markowych kulkach, które zapewniają dobry, precyzyjny lot, widoczny ślad na przeciwniku oraz bezproblemowe rozbicie na celu.


Uzależnione od ilości osób i planowanych kulek
35 PLN wypożyczenie sprzętu. 10 PLN za 100 sztuk. Gratisowo widelce ogniskowe - można przywieźć własny prowiant.
Często organizujemy promocje na dodatkowe kulki!

organizatorzy imprez   miejsca do gry