Ninja Paintball
lubelskie Lublin
tel.: 501-695-789
strona internetowa: kliknij

Zajmujemy się organizacją imprez paintballowych, turniejów, imprez integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych przez cały rok (SEZON LETNI: tereny leśne, specjalnie przygotowane pola w Lublinie i nad jez. Piaseczno, speedball-balony w dowolnym miejscu; SEZON ZIMOWY: hala reball z dmuchanymi przeszkodami, tereny zielone).


Jesteśmy mobilni - dojedziemy w każde miejsce, zagwarantujemy całe zaplecze techniczne z profesjonalną obsługą.

Jako przedstawiciel handlowy znanej marki produkującej kulki paintballowe gwarantujemy świetną jakość kulek.

Z końcem roku 2006 stworzyliśmy klub PAINTBALL NINJA w którym zrzeszamy wszystkich zapaleńców paintballowych chętnych do udziału w regularnych spotkaniach mających na celu doskonalenie umiejętności oraz wyjazdów na imprezy scenariuszowe na terenie całej Polski.

W roku 2009 z inicjatywy klubu założyliśmy pierwsze w Lublinie Lubelskie Stowarzyszenie Paintballowe posiadające statut oraz formę prawną mające na celu rozwój paintballa oraz sprawne organizowanie Ogólnopolskich Turniejow Speedballowych.

Stworzyliśmy również w okresie zimowym możliwość treningów na Hali Reball w Lublinie dla drużyn przygotowujących się do sezonu oraz Akademię Paintballową Ninja dla grup początkujących oraz drużyn pragnących zaczerpnąć wiedzy oraz praktyki gry speedball.

Już od 4-ch lat organizujemy Ogólnopoolską Ligę Paintballa PLP3 i PLP5 w Lublinie

Zapraszamy do współpracy!!!


Dla zainteresowanych udostępniamy:

-kompletne zestawy do gry paintball (marker Spyder Xtra 2009, Spyder Victor2009, maska JT, rękawiczki ochronne, 2-częściowy maskujący strój do gry
-przenośne pole do speedballa (26 profesjonalnych przeszkód-balonów, atestowane siatki ochronne, konstrukcje ogrodzenia)
-pełną obsługę techniczną oraz sędziowanie
-dodatkowe atrakcje: 4x4, quady, Segway, liny (mosty,tyrolki,zjazdy,wspinaczka,przeprawy), team-building oraz inne programy i atrakcje dla firm wraz z kompleksową obsługą


Miejsca do gry
Jez. Piaseczno Woj. Lubelskie Paintball Ninja      
Lublin HALA Paintball Ninja        
organizatorzy imprez   miejsca do gry