Boar Paintball
mazowieckie Warszawa
tel.: 604156774
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Firma "BOAR" powstała na początku 2006r. Jest efektem zamiłowania do sportów ekstremalnych. Przygodę z paintballem zaczęliśmy na początku 2000 roku i bawiliśmy się świetnie zdobywając doświadczenie, zarówno w organizowaniu wolnego czasu sobie jak i znajomym. Jak to zwykle bywa można łączyć przyjemne z pożytecznym, stąd rozpoczęliśmy organizację imprez paintballowych w 2006 roku. Na początku nasze stałe pole do gry mieściło się na niewielkim terenie obok siedziby firmy. Mimo swych niewielkich rozmiarów zdobyło bardzo dużą popularność nie tylko wśród graczy paintball ale i ASG, którzy wręcz uwielbiali się tam strzelać.
Obecnie przenieśliśmy nasze pole do Łomianek przy ul. Zachodniej i współpracujemy z firmą Varadero. Zbudowaliśmy tam dużo ciekawych konstrukcji a w centrum umieściliśmy zamek z trzema wieżami. Całość pomieści minimum 60-70 osób. Gramy też i w innych ciekawych miejscach, na które serdecznie zapraszamy.


POSIADAMY OKOŁO 100 pełnych zestawów do gry.
Na polu dostępne jest CO2 i HP. Ładujemy zarówno butle pin i on/off.
MARKERY: TIPPMANN 98C, BT-4 COMBAT, ICON X (25), (55), (30)
MASKI: JT RADAR THERMAL, VENTS HELIX THERMAL, JT HEADSHIELD, V FORCE (
RĘKAWICE PEŁNE OCHRONNE
KOMBINEZONY JEDNOCZĘŚCIOWE W KAMUFLAŻU .
BUTLE CO2: 20oz, 16oz, 12oz
BUTLE HP
SIATKI PAINTBALL 3m wys. x 100m dł.


Ustalamy indywidualnie.
Wystawiamy faktury VAT. Ceny dla firm ustalane są indywidualnie (koszt dojazdu, rozwieszanie siatek, przygotowanie pola do gry, catering, noclegi).

Miejsca do gry
Otwock PSYCHO PAINTBALL      
organizatorzy imprez   miejsca do gry