Assassins Paintball S.C.
małopolskie Kraków
tel.: 506 018 120, 506 212 814
strona internetowa: kliknij

Assassins Paintball 

Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą oraz obowiązującymi promocjami

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku "Assassins Paintball S.C." (www.facebook.com/AssassinsPaintballSC) gdzie znajdziesz informacje o aktualnych strzelaniach oraz organizowanych przez nas imprezach. Jeżeli nie masz zorganizowanej grupy zapraszamy na cykliczne strzelania. Informacje o nich możesz znaleźć na naszym profilu Facebook oraz w zakładce "Najbliższe Atrakcje".

U nas można grać już od 9 roku życia!!! Posiadamy specjalnie przystosowany sprzęt.Zorganizuj swojemu dziecku niesamowite paintballowe urodziny! W celu uzyskania szczegółowych informacji bardzo prosimy o telefon.

 

Cennik:

Pakiet Standard:

Marker, maska, mundur, ochraniacze

200 sztuk kulek - 50 zł

Pakiet Premium:

Marker, maska, mundur, ochraniacze

500 sztuk kulek - 90 zł

Doładowanie kulek:

150 sztuk kulek - 25 zł

W cenę wliczone jest wynajęcie poligonu, zaplecze techniczne, sędziowanie, aranżacja scenariuszy.

200 sztuk kulek wystarcza na około 1,5 - 2 godziny zabawy

Pakiet Splatmaster (paintball dla dzieci):

Marker, maska, mundur, ochraniacze

100 sztuk kulek - 30 zł

Doładowanie w cenie 15 zł za 100 sztuk kulek

W zakresie naszych usług oferujemy:

  • organizacje rozgrywek paintballowych dla osób indywidualnych oraz firm, pojedynczym graczom proponujemy dołączenie do większych grup na cyklicznie organizowanych strzelaninach;
  • bardzo ciekawe i zróżnicowane pola gry: proponujemy rozgrywki zarówno na terenie leśnym, jak również w opuszczonych budynkach, na życzenie klienta możemy zorganizować zabawę we wskazanym przez niego miejscu;
  • najwyższej jakości sprzęt, kulki renomowanych światowych producentów, wygodne maski i praktyczne stroje moro;
  • profesjonalne i bezpieczne prowadzenie zabawy: każdą grę poprzedzamy szkoleniem z zasad bezpieczeństwa oraz użytkowania sprzętu, także poruszania się po terenie.

Gry prowadzone są według różnych scenariuszy, których program i stopień trudności dopasowany jest do grupy uczestników, tak aby dla każdego była to jednocześnie zabawa i emocjonujące wyzwanie. Charakter rozgrywki zależy więc od ilości uczestników, rodzaju terenu, długości walki, ilości amunicji przewidzianej na rozgrywkę oraz doświadczenia graczy. Gwarantujemy najwyższej światowej jakości sprzęt, niezawodny i całkowicie bezpieczny. Nasi sędziowie i organizatorzy rekrutują się z pośród członków naszego klubu, regularnie biorących udział w grach paintballowych. Zapewnia to wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz emocjonująca oprawę gry.

Ponadto oferujemy doradztwo przy zakupie Państwa pierwszego sprzętu, oraz pomoc techniczną.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grilla, catering.

Przy naszym polu paintballowym znajduje się także tor dla quadów, na którym organizujemy imprezy quadowe.

 

PROMOCJE !!!

 
Darmowa Wejściówka
Kupon upoważnia posiadacza do nieodpłatnego wypożyczenia na czas gry całego niezbędnego sprzętu: markera, maski, munduru oraz do wejścia na poligon. Nie musisz przyprowadzać całej grupy! Przyjdź nawet sam i weź udział w cyklicznych rozgrywkach. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 506 212 814. Wejściówki można odbierać w naszym sklepie w Krakowie przy ulicy Drożdżowej 5.
 
Tanie granie w tygodniu
Od poniedziałku do piątku od godziny 9-16 obwiązuje specjalna promocja. Za pakiet Premium (500 kulek) zapłać 70 zł zamiast 90 zł.
 
Oferta urodzinowa oraz wieczory kawalerskie
To twój wyjątkowy dzień! Przyprowadź grupę przynajmniej 12 osób, graj ZA DARMO!

 

Aktualności
Organizator Assassins Paintball S.C. LupuS     19 września 2013
Zapraszamy serdecznie wszystkich, małych i dużych, fanów malarstwa paintballowego na kolejną grę otwartą z Assassins Paintball.Kiedy gramy? -> 29.09.2013Gdzie gramy? -> Ośrodek Sportów Wodnych ul. Kolna 2O której gramy? -> Zaczynamy ogarniać chaos od 9:00Ile to kosztuje? -> Tyle co nic :)Zwracam uwagę iż wyjątkowo gra odbędzie się z tygodniowym opóźnieniem, dlatego że 22.09 Assassins będą walczyć o pudło w generalce Polskiej Ligi Paintbal ... czytaj dalej
  woj. małopolskie gry scenariuszowe
organizatorzy imprez   miejsca do gry