X-PARK
łódzkie Łódź-Ksawerów
tel.: (42) 236 13 00
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie blisko Łodzi, z dobrym asfaltowym dojazdem, z miejscem parkingowym, z zapleczem gastronomicznym, z dostępem do wody i prądu. A miejsce to oczywiście przeznaczone jest do zabaw extremalnych. W X-Parku, którego powierzchnia to aż 12 hektarów, znajdziecie Państwo profesjonalny tor do jazdy autami terenowymi i quadami – od prostych górek, dołków, po rowy błotne (ze sztucznym nawadnianiem) po przeprawy po głazach, przemysłowych oponach, wałach, sztucznych nasypach. Oczywiście do dyspozycji są nasze auta terenowe i quady – do jazdy z instruktorem i bez – w zależności od umiejętności i oczekiwań adrenalinowych. Możecie Państwo również przyjechać własnym sprzętem i spróbować swoich sił na torze – zarówno samemu jak i pod okiem naszego instruktora, który opcjonalnie może poprowadzić całodniowe szkolenie.

Oprócz zabaw offroadowych na terenie parku możecie Państwo spróbować zabaw strzelniczych. Przygotowaliśmy infrastrukturę tak by można było przeprowadzić szereg ciekawych scenariuszy paintballowych – do wykorzystania mamy budynki, przeszkody naturalne, okopy, wieże strzelnicze i inne atrakcje, dzięki którym gra jest bardzo ciekawa, a akcja zaczyna się razem z gwizdkiem sędziego!
Zapraszamy również prywatne grupy paintballowi, ASG, militarne – można skorzystać z terenu wedle własnych pomysłów na grę, z własnym sprzętem.

Jeśli chodzi o zabawy związane ze strzelaniem, na terenie X-Parku mamy przygotowaną strzelnicę wielosprzętową. Można postrzelać z wiatrówek – długiej, krótkiej, z łuków, z replik broni, z procy czy z markera paintballowego – do każdego stanowiska mamy oddzielne tarcze i utrudnienia. Na specjalne życzenie możemy przygotować również strzelnicę na amunicję ostrą – wtedy już pod okiem wykwalifikowanego instruktora – podczas zorganizowanej imprezy.

W planach mamy oczywiście rozszerzenie stałych elementów terenu. Będziemy informować na bieżąco. A jeśli chcecie Państwo zorganizować u nas ciekawą imprezę integracyjną, artystyczną, promocyjną – po prostu event – prosimy o kontakt – przygotujemy ciekawą propozycję z wykorzystaniem urządzeń, które mamy w magazynie firmy – ściankę wspinaczkową, zorbing, dmuchane zamki dla dzieci, balony do speedball’a odmiana paintballa), mega-piłkarzyki, walki sumo i wiele wiele inych urządzeń, które przywieziemy na daną imprezę.


Tylko markowe produkty. Markery Tippmann Alpha Black i T98. Maski JT Thermal. HP. Kulki najczęściej Tomahawk.


Wypożyczenie kompletnego stroju do gry: 35 PLN Kulki 40 PLN za worek 500szt.

Organizacja większych imprez wzbogaconych o quady, auta terenowe i inne - cena kalkulowana indywidualnie.

organizatorzy imprez   miejsca do gry