Big-Game
małopolskie Tarnów
tel.: 663 220 356
skype: orzelek.lg
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Firma "Big-Game" powstając z pasji oraz zamiłowania do sportu jakim jest paintball profesjonalnie podeszła do tego zagadnienia, dzięki czemu może zaoferować klientom adrenalinę, rekreacje, wypoczynek na bardzo wysokim poziomie.


Dodatkową nowością jaką wprowadziła Firma "Big-Game" jest możliwość trenowania, odbywania sparingów oraz grania na kulkach typu reball. Są to kulki wielokrotnego użytku dzięki czemu możemy grać bez limitów kulek (z reguły gracze wykupują pakiety 500 kulek, u nas nie ma to znaczenia czy wystrzelasz nawet 10000 kulek, ponieważ cena jest ta sama). Do tej pory w Polsce powstało zaledwie kilka miejsc przeznaczonych wyłącznie dla graczy, my idąc krok na przód stworzyliśmy również możliwość grania osobom prywatnym.


WSPÓŁPRACA: jesteśmy szeroko otwarci na współpracę z mediami, firmami, instytucjami, portalami itp.


Pistolety elektryczne oferowane przez nas w porównaniu do konkurencji są szybsze, lżejsze, wygodniejsze, a spust chodzi bardzo delikatnie (co sprawia, że strzelanie nawet dla kobiet to pestka).

Loadery elektryczne (pojemnik na kulki) jakie oferuje firma "Big-Game" są kompatybilne z naszymi markerami dzięki czemu mogą strzelać w różnych pozycjach, nie przycinają się oraz są szybsze. Loadery reagują wyłącznie podczas strzelanie (dzięki użyciu technologii rozpoznawania strzałów). Tradycyjnie używane loadery są grawitacyjne, więc strzelanie może się odbywać jedynie w pozycji gdy loader jest pionowo.

System zasilający jakiego używamy do grania w paintball to HP. Jest to bardzo wysokiej jakości system dzięki czemu kulki nie są mrożone i strzelają dokładniej w porównaniu do tradycyjnego systemu CO2. HP to dokładnie sprężone powietrze do wartości 3000psi (200 bar) dzięki czemu komfort oraz celność jest na najwyższym poziomie.

Maski oferowane przez nas są z podwójną szybką idealnie zabezpieczają przed parowaniem nawet przy intensywnej, długotrwałej grze. Większość pól komercyjnych posiada maski z pojedynczą szybką przez co komfort gry spada (często trzeba wycierać szybkę od środka, podczas gry mamy utrudnione granie przez zmniejszający się obszar widzenia). Z naszymi maskami masz pewność wysokiego standardu gry.

Możliwość grania na hali sportowej przez cały rok na najwyższej jakości kulkach reball. Do tej pory istnieje kilka miejsc w Polsce świadczących taką usługę i z reguły są one przeznaczone dla graczy. U nas granie na hali jest dostępne zarówno dla graczy jak i osób indywidualnych oraz firm.

Mundury Bundeswehra zawsze czyste, przygotowane do gry idealnie zabezpieczą Cię śladami po kulkach (które są zmywalne).

kulki paintballowe otrzymują klienci zawsze wysokiej jakości (brak zniekształceń), a to tylko dlatego, że kulki są kupowane na bieżąco i przechowywane w optymalnych warunkac


Szczegółowy cennik zamieściliśmy na naszej stronie www.paintball-malopolska.pl

organizatorzy imprez   miejsca do gry