Quady&Paintball Siedliska
małopolskie Siedliska K/Tuchowa
tel.: 502 146 932
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Firma Quady & Paintball działa już Trzy lata. Oferujemy różnego rodzaju gry Paintballowe dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Promujemy bezpieczną zabawę PaintballFirma Quady & Paintball działa już Trzy lata. Oferujemy różnego rodzaju gry Paintballowe dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Promujemy bezpieczną zabawę Paintballową. Posiadamy duży obiekt przystosowany do różnego rodzaju rozgrywek paintballowych, Organizujemy również imprezy okolicznościowe.


Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu paintballowego jaki quadów , udostępniamy także nasz nowo otwarty tor Quadowo-Paintballowy . Nasze usługi i sprzęt są na najwyższym poziome .


Oferta

Wynajem quadów

godzina - 80 zł
pół godziny - 50 zł
15 minut - 25 zł

Nasza wypożyczalnia quadów posiada quady 200 i 110, które ze względu na małą pojemność mogą być używane przez małe dzieci. Wynajmujemy quady w Siedliskach, jak również w okolicach miasta Tarnów.


Paintball

W zestawie startowym do paintballa udostępniamy: 100 kulek wypełnionych farbą, marker, butla zapasowa z CO2, pas na kulki, odzież ochronna (maska, mundur, spodnie, rękawice, nakolanniki)
Dostępna jest do wypożyczenia również zbroja paintballowa dla mniej odpornych osób.
Koszt - 30 zł

Każde dodatkowe 100 kulek - 10 zł

Polecamy zabawę w painball, imprezy paintballowe zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm

organizatorzy imprez   miejsca do gry