Fort Robson - EVENT EXTREME
mazowieckie Nieporęt
tel.: 602-587-587; 608-587-587
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

 

"FORT ROBSON" EVENT EXTREME
wywodzi się z Alarmkomplex - Grupa.

Jesteśmy firmą szkoleniowo-integracyjną specjalizującą się w grach outdoorowych, organizacji zjazdów integracyjnych i konferencji oraz pikników i imprez okolicznościowych.

Korzenie firmy sięgają roku 1999, kiedy to na potrzeby rynku powstała wyodrębniona działalność gospodarcza pod nazwą Alarmkomplex - Grupa, która wyspecjalizowana jest w nietypowych pracach montażowych, remontowych i instalacyjnych w trudnym, niedostępnym terenie, na wysokości, pod i na wodzie.


Kolejnym etapem rozwoju działalności było wyselekcjonowanie grupy wyszkolonych osób, które z racji swojego doświadczenia oraz przebytych kursów i zdobytych kwalifikacji dały podstawę do stworzenia "Fortu Robson" - Event Extreme.

Nasz zespół składa się z doświadczonych trenerów o różnym profilu w tym: psychologów, socjologów, instruktorów i pasjonatów sportów ekstremalnych, takich jak: wspinaczki, strzelectwa, nurkowania, żeglarstwa, skoków spadochronowych, jazdy off-road, ratowników WOPR i GOPR oraz wielu innych. Nasze usługi wykonujemy z należytą starannością z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialności.

 

 


Nasz Sprzęt:

To przeszło 40 praktycznie nowych kompletów w skład których wchodzą:

Markery: Tipmann 98

Butle HP: Pure Energi ( Gramy niezależnie od panującej temperatury temperatury )

Maski: Tipmann

Mundury: Zdecydowaną większość stanowi kontraktowe umundurowanie armii Niemieckie, zapewnia to wysoki komfort użytkowania.

Rękawiczki: specjalne rękawiczki dedykowane do paintballa

 

Wszystkie nasze zestawy zasilane są sprężonym powietrzem, zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania, oraz pozwala grać niezależnie od panujących temperatur. Dodatkowo przy dłuższych rozgrywkach znacząco skraca czas potrzebny na doładowanie butli.

Przy doborze kulek dużą uwagę przykładamy do ich kruchość, aby pękały przy kontakcie z odzieżą a nie odbijały się zostawiając siniaka. 

 

Dodatkowo:

- Dysponujemy bankiem Powietrza w skład którego wchodzą butle:

6 x 50l oraz 1 x 15l

- Istnieje możliwość Jazdy Quadami po specjalnie przygotowanym torze znajdującym się na terenie. Do dyspozycji 12 Pojazdów.

- możemy również rozstawić Pneumatyczną Ściankę Wspinaczkową,

 oraz Park Linowy

- Na terenie znajduje się wiata piknikowa, oraz palenisko z grille. Na życzenie istnieje możliwość Cateringu

 


organizatorzy imprez   miejsca do gry