PAINTBALLS - CLUB
mazowieckie Warszawa
tel.: 0602 669220
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Firma Paintballs - Club działa od października 1995 r. Uczestnicy gier otrzymują kompletne wyposażenie tj. ubiór ochronny, maskę, broń, kulki oraz opiekę sędziów, gotowych służyć pomocą i radą. Stała baza znajduje się w Rembertowie, jednak firma jest w stanie zorganizować gry paintballowe w dowolnym miejscu Polski. Jednocześnie w grze może brać udział 100 osób. Na wyposażeniu są półautomaty - pirania, mirage, tippmann.
Paintballs - Club współpracuje z firmami organizującymi rekreacyjne i promocyjne iprezy plenerowe, zajęcia integracyjne, szkolenie w zarządzaniu, treningi wyłaniające liderów, szkoły przetrwania, itp
Wykonując każde zlecenie zapewniamy Państwu profesjonalną organizację oraz obsługę taką, aby każdy klient posiadał pełną gwarancję realizacji i najkorzystniejszą ofertę. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, gotowi podjąć się najtrudniejszego zadania i zmierzyć się z najbardziej kreatywnymi Państwa pomysłami. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort i gwarancję powodzenia każdego wspólnego przedsięwzięcia.

Podczas zajęć nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwają instruktorzy z najwyższymi kwalifikacjami gotowi zawsze służyć radą i pomocą oraz swoim wieloletnim doświadczeniem.

Sprzęt, który wykorzystujemy przy realizacji Państwa zlecenia jest najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym i profesjonalnym, posiadającym wszystkie atesty i najwyższą jakość oraz jest nasza własnością.


Zapewniamy:
- komletne wyposażenie gracza: marker półautomatyczne (pirania, mirage, tippmann), maska termiczna, strój ochronny
- dmuchane pole do gry typu speedball oraz siatki paintballowe, używane we wszystkich grach.
- zaplecze techniczne i organizacyjne
- profesjonalnie przygotowany catering .
- dokumentacja imprezy na taśmie filmowej lub zdjęciach
- transportu na miejsce imprezy i z powrotem.


Ceny ustalane indywidualnie dla firm i osób prywatnych.

organizatorzy imprez   miejsca do gry