WOODSBALL COMBAT FIELD
łódzkie Łódź Studencka 20/24
tel.: 535 555 777
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Otworzyliśmy specjalnie przygotowane pole do gry w paintball w stylu amerykańskiej odmiany – woodsball. Pole woodsballowe, jak i sama odmiana tej gry to połączenie szybkiej akcji jak w speedballu (gra na balonach, dmuchanych przeszkodach) z zaletami gier leśnych, stosowania kamuflażu, taktyk wojskowych, scenariuszy militarnych. I tak na terenie wielkości 3500m2 stworzyliśmy pole do gry o wymiarach (100mx35m) z wieloma przeszkodami militarnymi – zasiekami, okopami, workami z piaskiem i innymi konstrukcjami.

Dobór graczy na polu najoptymalniej wybrać w zespołach 6os.x6os., 8os.x8os. lub 3x8os. do gry rotacyjnej/pucharowej. Minimalna ilość graczy to 2os.x2os.

W ramach oferty zapewniamy pełnie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, zdrowej rywalizacji oraz reguł zabawy. Nasi instruktorzy czuwają podczas gry – pomagają w obsłudze sprzętu, wyborze strategii i dbają o bezpieczeństwo zabawy.


Maski: Absolutny wymóg bezpieczeństwa każdej gry. Dzięki nim, bez obaw o urazy oczu i głowy możemy grać. Nasze maski posiadają podwójną termiczną szybkę dzięki czemu pojęcie parowania jest im obce.

Markery: Sprzęt do strzelania marki Tippmann. Pewny, niezawodny i precyzyjny. Modele, które posiadamy (Alpha Black) to oficjalny sprzęt treningowy amerykańskiej armii.

Bulte HP: Podłączone do markerów zapewniają wylot kulki z lufy. Dzięki zastosowaniu sprężonego powietrza można grać również zimą.

Moro: Wygodne kombinezony w jednakowym ubarwieniu (armia brytyjska). Zabezpieczają ubrania uczestników przed zabrudzeniem. Kamuflaż dodatkowo pozwala ukryć się przed przeciwnikiem.

Dodatkowo na miejscu można dokupić rękawiczki, granaty hukowe, dymne i inne akcesoria usprawniające grę.wypożyczenie kompletnego sprzętu do gry (kombinezon, maska, marker, butla, 100 kulek)

1 os. – 49 PLN

grupa 6os.+ – 35 PLN/os.

każde 100 kulek dodatkowo- 10 PLN

wynajęcie terenu na wyłączność, z możliwością wejścia z własnym sprzętem - 100 PLN/h

organizatorzy imprez   miejsca do gry