Big-Game Kraków
małopolskie Kraków
tel.: 663220356
strona internetowa: kliknij

Firma "Big-Game" powstając z pasji oraz zamiłowania do sportu jakim jest paintball profesjonalnie podeszła do tego zagadnienia, dzięki czemu może zaoferować klientom adrenalinę, rekreacje, wypoczynek na bardzo wysokim poziomie.

W ofercie firmy znajduję się sprzęt paintballowy bardzo wysokiej klasy:

 • markery (pistolety elektryczne)
 • loadery (elektryczne)
 • system zasilający HP
 • maski z podwójną szybką (bardzo dobrze zabezpieczające przed parowaniem)
 • mundury
 • kulki paintballowe wysokiej jakości

Dodatkową nowością jaką wprowadziła Firma "Big-Game" jest możliwość trenowania, odbywania sparingów oraz grania na kulkach typu reball. Są to kulki wielokrotnego użytku dzięki czemu możemy grać bez limitów kulek (z reguły gracze wykupują pakiety 500 kulek, u nas nie ma to znaczenia czy wystrzelasz nawet 10000 kulek, ponieważ cena jest ta sama). Do tej pory w Polsce powstało zaledwie kilka miejsc przeznaczonych wyłącznie dla graczy, my idąc krok na przód stworzyliśmy również możliwość grania osobom prywatnym.

 


"Big-Game" warto wybrać, ponieważ znacznie odbiegamy od konkurencji używając sprzętu wysokiej jakości:

 • Pistolety elektryczne oferowane przez nas w porównaniu do konkurencji są szybsze, lżejsze, wygodniejsze, a spust chodzi bardzo delikatnie (co sprawia, że strzelanie nawet dla kobiet to pestka).
 • Loadery elektryczne (pojemnik na kulki) jakie oferuje firma "Big-Game" są kompatybilne z naszymi markerami dzięki czemu mogą strzelać w różnych pozycjach, nie przycinają się oraz są szybsze. Loadery reagują wyłącznie podczas strzelania (dzięki użyciu technologii rozpoznawania strzałów). Tradycyjnie używane loadery są grawitacyjne, więc strzelanie może się odbywać jedynie w pozycji gdy loader jest pionowo. 
 • System zasilający jakiego używamy do grania w paintball to HP. Jest to bardzo wysokiej jakości system dzięki czemu kulki nie są mrożone i strzelają dokładniej w porównaniu do tradycyjnego systemu CO2. HP to dokładnie sprężone powietrze do wartości 3000psi (200 bar) dzięki czemu komfort oraz celność jest na najwyższym poziomie.
 • Maski oferowane przez nas są z podwójną szybką idealnie zabezpieczają przed parowaniem nawet przy intensywnej, długotrwałej grze. Większość pól komercyjnych posiada maski z pojedynczą szybką przez co komfort gry spada (często trzeba wycierać szybkę od środka, podczas gry mamy utrudnione granie przez zmniejszający się obszar widzenia). Z naszymi maskami masz pewność wysokiego standardu gry.
 • Możliwość grania na hali sportowej przez cały rok na najwyższej jakości kulkach reball. Do tej pory istnieje kilka miejsc w Polsce świadczących taką usługę i z reguły są one przeznaczone dla graczy. U nas granie na hali jest dostępne zarówno dla graczy jak i osób indywidualnych oraz firm.
 • Mundury Bundeswehra zawsze czyste, przygotowane do gry idealnie zabezpieczą Cię śladami po kulkach (które są zmywalne).
 • Klienci zawsze otrzymują kulki wysokiej jakości (brak zniekształceń), a to tylko dlatego, że kulki są kupowane na bieżąco i przechowywane w optymalnych warunkach.

Pakiet Mix - sprzęt do gry + 100 kulek + najlepsza arena + sesja zdjęciowa (oferta limitowana) 65 zł
Pakiet Startowy - cały sprzęt do gry + 200 kulek 50 zł 65zł
Pakiet Medium - cały sprzęt do gry + 300 kulek 60 zł 85zł
Pakiet Popular - cały sprzęt do gry + 500 kulek 75 zł 110zł
Pakiet Maximum - cały sprzęt do gry + 1000 kulek 130zł 180zł
Do pakietu Popular lub wyższego dorzucamy zdjęcia z imprezy na DVD GRATIS 0 zł
organizatorzy imprez   miejsca do gry