MC TEAM
mazowieckie Legionowo
tel.: 510 095 305, 510 095 107, 510 095 108, 510 095 30
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę naszej Firmy, która zajmuje się kompleksową organizacją oraz obsługą i prowadzeniem imprez plenerowych, pikników tematycznych, turniejów sportowych oraz innych imprez przeznaczonych dla Państwa gości czy racowników. Organizujemy imprezy na naszych terenach rekreacyjnych, jak również według wskazań Państwa w dowolnie uzgodnionych miejscach, zarówno pod dachem jak i w plenerze. Obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia promujące markę Państwa Firmy.

Specjalizujemy się w : Imprezy plenerowe, Imprezy alpinistyczne, Quady, Paintball, Catering polowy, Ogniska, grille, Imprezy integracyjne

Organizujemy: Pikniki tematyczne, Gry i zabawy, Imprezy plenerowe, Imprezy konne, Ogniska, grile, Kuligi, Turnieje sportowe, Pikniki rodzinne, Pikniki firmowe, Team building

Kompleksowo obsługujemy: Promocje, Targi, Konferencje, Prezentacje, Sympozja, Szkolenia

Firma MC TEAM to zespół ludzi, którzy wiedzą jak w sposób profesjonalny połączyć "przyjemne z pożytecznym". Naszym celem jest solidna integracja oraz maksimum zabawy.


Wykonując każde zlecenie zapewniamy Państwu profesjonalną organizację oraz obsługę taką, aby każdy klient posiadał pełną gwarancję realizacji i najkorzystniejszą ofertę. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, gotowi podjąć się najtrudniejszego zadania i zmierzyć się z najbardziej kreatywnymi Państwa pomysłami. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort i gwarancję powodzenia każdego wspólnego przedsięwzięcia.


Podczas zajęć nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwają instruktorzy z najwyższymi kwalifikacjami gotowi zawsze służyć radą i pomocą oraz swoim wieloletnim doświadczeniem.

Sprzęt, który wykorzystujemy przy realizacji Państwa zlecenia jest najwyższej klasy sprzętem specjalistycznym i profesjonalnym, posiadającym wszystkie atesty i najwyższą jakość oraz jest nasza własnością.

Firma MC TEAM jako organizator imprez posiada wszystkie wymagane pakiety ubezpieczeń.


·         50 szt. markerów Inferno firmy Arrow Precision

·         50 szt. Markerów Tippmann 98C ACT RENTAL     

·         50 szt. kombinezonów ochronno-maskujących letnich,

·         50 szt. kombinezonów ochronno-maskujących zimowych,

·         50 szt. masek ochronnych firmy Scott,

·         50 szt. masek ochronnych firmy Vforce,

·         100 szt. Butli CO2 ,

·          pole do speedball`a kolorowe parawany o różnych kształtach.

·          siatki paintballowe

·         zaplecze techniczne i organizacyjne

·         profesjonalnie przygotowany catering

·          transport na miejsce imprezy i z powrotem.

·         noclegi

 


Ceny ustalamy indywidualnie dla firm i osób indywidualnych po odbytych rozmowach z zainteresowanymi.

 

ilość uczestników na imprezie paintball'owej bez ograniczeń

organizatorzy imprez   miejsca do gry