JEDNOSTKA-PAINTBALLOWA.pl
mazowieckie Mniszew
tel.: 509994320
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Paintball Militarny - Tworząc nasze pole mieliśmy na celu odtworzenie pola bitwy z czasów II Wojny Światowej, jakoż że znajdujemy się w sąsiedztwie Skansenu Militarnego chcieliśmy urzeczywistnić młodym ludziom trud przetrwania podczas wojny.

 

Jednostka Paintballowa to wspaniałe miejsce na spędzenie całego dnia ze znajomymi.

Przyjeżdżając do nas, możecie liczyć na mocny zastrzyk emocji, scenariusze gry w paintballa przygotowaliśmy tak, aby jak najbardziej odzwierciedlały prawdziwą wojnę. 

Gra, która z pozoru wydaje się banalnie prosta po chwili zamienia się w emocjonującą rywalizację. 

 

Jednostka położona jest na tyłach Skansenu Bojowego I Armii Wojska Polskiego, który został otwarty w 1977 roku w ramach czynu żołnierskiego. Upamiętnia walki, które miały miejsce przy przeprawie sił Armii Czerwonej przez Wisłę (przyczółek warecko-magnuszewski). Niedaleko stąd do Studzianek, miejsca słynnej bitwy pancernej. Na porośniętym lasem wzgórzu wykopano okopy, zbudowano schrony bojowe i umocnienia, a także umieszczono sporo sprzętu pancernego i artyleryjskiego z czasów II wojny światowej i późniejszych: czołgi, armaty, moździerze, amfibie, katiusze.

 

Świeże powietrze w środku lasu przy słonecznej pogodzie gwarantuje rewelacyjny wypoczynek wszystkim uczestnikom. 

W czasie gry paintballowej możemy przygotować grilla bądź ognisko. 

Jeśli wasza wizyta jest szczególnie wyjątkowa i towarzyszy jej wyjątkowa okoliczność możemy wam przygotować catering, pełen różności jak i miejsca do spania. 

Dodatkowo współpracujemy z grupą rekonstrukcyjną, która posiada bogatą ofertę oryginalnych pojazdów militarnych. Możecie sobie zażyczyć przejażdżkę od czołgu po amfibie, samochody terenowe. 

 

Posiadamy w swojej ofercie również takie atrakcje  jak: quady i buggi. 

Jeśli jesteście zainteresowani tą formą rozrywki możemy wam zapewnić tor wraz z instruktorem. 

 

Miejsca do gry
Mniszew JEDNOSTKA-PAINTBALLOWA.PL      
organizatorzy imprez   miejsca do gry