Centrum Aktywnego Wypoczynku
łódzkie Borki
tel.: 503 839 590, 515 738 523
strona internetowa: kliknij

 Centrum Aktywnego Wypoczynku 

Centrum Aktywnego Wypoczynku to znakomitę miejsce po organizację plenerowych imprez okolicznościowych. W swojej ofercie posiadamy polę paintballowe wraz z wypożyczalnia. Posiadamy 20 kompletów sprzętu renomowanej firmy Tippmann. Na naszym polu dobrze czują się gracze preferujący zarówno szybką grę jaki i fani skradania się i gry taktycznej.
Nasze Centrum to jednak nie tylko paintball. To miejsce gdzie możesz zabrać swoją rodzine w niedzielny poranek bądz popołudnie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Prócz pola do paintballa posiadamy również strzelnicę paintballową, gdznie najmłodsi mogą sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności.
Kolejną atrakcją z której możecie Państwo u nas skorzystać jest tor cartingowy oraz quadowy. Oferujemy 6 gokartów o mocy 9KM i prędkości maksymalnej 70 km/h. Tor o długości 220 m z 2 długimi i 2 szybkimi zakrętami . Gokarty posiadają LapTimery renomowanej włoskiej firmy G.P.T.
Na miescu znajdziecie również infrastrukture pod ognisku lub grill, zadaszaone altanki oraz plac zabaw dla najmłodszych. 

Miejsca do gry
organizatorzy imprez   miejsca do gry