Extreme Park 59
mazowieckie Kuklówka
Ul. Szkolna 59
tel.: 501181431
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Centrum rekreacji aktywnej zaledwie 35 km od Warszawy. Ponad 20 hektarów zróżnicowanego terenu, tor dla samochodów terenowych i quadów, pole do paintball’a, wiaty grillowe, polany piknikowe oraz miejsca noclegowe.

Zapewniamy kompleksową organizację imprez dla osób indywidualnych oraz firm. Zadbamy o to, by w Twojej firmie zapanowała właściwa atmosfera. Skutecznie zintegrujemy, zmotywujemy i podniesiemy kompetencje Twojego zespołu. Z nami znajdziesz właściwy kurs na pomyślne wyniki.

Proponujemy udział w profesjonalnie i kompleksowo przygotowanej imprezie firmowej czy pikniku. Jako rzetelny i solidny partner dbamy o każdy element organizowanego przez nas przedsięwzięcia.

 

Pole

Na uczestników czeka rozległy teren stwarzający niepowtarzalne możliwości w realizacji emocjonujących rozgrywek. Liczne wąwozy, strumienie, bagniska i lasy stwarzają doskonałe warunki do gry, a wzbogacone o sztuczna infrastrukturę tworzą  jedyne w swoim rodzaju miejsce.

Zapewniamy wyłącznie wsokiej jakości sprzęt, regularnie serwisowany oraz wymieniany na nowy. 

 

Cennik

  • Wstęp: 15 zł/os. (wstęp na pole, udostępnienie toalet i parkingu)
  • Paintball: 50 zł/os. (100 kulek/os., mundur, maska, marker, gaz)
  • Dodatkowe Kulki: 15 zł/100 szt.
  • Pieczenie Kiełbasek: 25 zł/os. (przygotowanie ogniska, kijki, kiełbasę, ketchup, musztarda, pieczywo)
  • Kolacja/obiad grillowy: 49 zł/os. (3 porcje grillowe <kiełbasa + 2 do wyboru>, ketchup, musztarda, pieczywo, ogórki, smalec; dodatkowa porcja grillowa 20 zł/szt.)
  •  Minimalna grupa 10 osób. Mniejsze grupy są kalkulowane tak jak 10 osób.
Miejsca do gry
Kuklówka Extreme Park 59      
organizatorzy imprez   miejsca do gry