Paintball-Szybowa
małopolskie Przecieszyn
Szybowa
tel.: 698914403
strona internetowa: kliknij
- Polecasz? Dodaj SPLATA!

Paintball- Szybowa

Nie masz pomysłu jak ciekawie spędzić wolny czas w gronie znajomych zadzwoń do nas, z nami na pewno niebędziecie się nudzić!! 

Militarna zabawa jaką jest paintball stała się popularną formą rozrywki nie tylko wśród mężczyzn ale również wśród kobiet i młodzieży. Gra polegająca na pozorowanej walce przy użyciu markerów przypominających kształtem, wyglądem i działaniem broń pneumatyczną. Gra rozgrywana jest według wcześniej ustalonego scenariusza i daje niezapomniane wrażenia. Gra ta dla wielu stała się życiową pasją. Jeśli chcesz się przekonać jak bardzo paintball potrafi od siebie mile uzależnić wpadnij do nas i się przekonaj!! 

Gwarantujemy!

-świetną zabawę
-szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i bezpieczeństwa
-możliwość zorganizowania po udanej zabawie ogniska

Paintball to świetny pomysł na imprezę integracyjną wieczór kawalerki, panieński, urodziny, spędzenie wolnego czasu aktywnie i ciekawie. 

Posiadamy nowy i dobrej jakości sprzęt do paintball, który zagwarantuje świetną zabawę.

Miejsca do gry
Przecieszyn Paintball-Szybowa      
Aktualności
Organizator Paintball-Szybowa Basia     17 kwietnia 2015
GRA OTWARTA!!!!! NIEDZIELA 19.04.2015 GODZINA 11:00!!!! ZAPRASZAMY!! Pamiętajcie dalej obowiązuje PROMOCJA(pakiet podstawowy 30zł-marker, mundur, 100kul) + każde następne 100kul/10zł KONTAKT TELEFONICZNY, FACEBOOK LUB E-MAIL OSOBA, KTÓRA ZORGANIZUJE GRUPĘ (+15 OSÓB) - PAKIET PODSTAWOWY GRATIS!
  woj. małopolskie gry scenariuszowe
organizatorzy imprez   miejsca do gry