I Amatorski Turniej Pompkowy na Kolnej im. Wujka G 20.10.13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie -> terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madith

Staż (od roku): 2013
Drużyna: [O.D.A]

PostWysłany: Pon Paź 21 2013 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że impreza była super. Szkoda, że akurat Mnie nie ma :(

A jakie były nagrody ?:D
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
GrubyKrkR

PostWysłany: Pon Paź 21 2013 22:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za pierwsze miejsce były markery Empire Trracer a za drugie i trzecie były porządne koszulki.

Granie ze splatem brało się pewnie z tego, że odstrzeliwanie się nie było specjalnie tępione. To była chyba jedyna wada tej pięknej niedzieli :)
do góry
rafi1411

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [O.D.A] One Day Army

PostWysłany: Pon Paź 21 2013 22:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nagrody jak za jedno dniowy turniej i za kilka złotych wpisowego to są totalnie wypasione:)
Jestem bardzo zadowolony z bluzy.
Dziękuje Wujku G. :)
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
E.M.O.

Staż (od roku): 2005
Drużyna: HSS, Ghosts Podhale

PostWysłany: Wto Paź 22 2013 9:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madith łączę się z Tobą w "bulu". też bym sobie pyknął.
dawać drugą edycję! i trzecią od razu też :/
do góry
Gee

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Assassins

PostWysłany: Wto Paź 22 2013 11:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jest dla mnie najfajniejsze w całym naszym turnieju?

Turniej skończył się dwa dni temu, a nikt nawet nie zapytał na forum kto wygrał, jakie wyniki i ranking. Dla mnie jest to oczywista oczywistość, że wszyscy biorący udział w tych zawodach byli zwycięzcami już na starcie :)

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że turniej mógł się odbyć:

Uczestnikom, że nie zawiedli, podjęli wyzwanie i dzielnie walczyli.
Sędziom, moim chłopakom z Assassins Kraków, za to że charytatywnie zasędziowali nam cały turniej.
Cześkowi i Tubisiowi, którzy rewelacyjnie przygotowali nam pole do gry i całą strefę dla zawodników.
ZOMOwcom za kapitalną atmosferę i Mariolkę.
Jubemu za przybycie, mobilizowanie do luźnych gierek na dużym polu i pożyczenie pompasów graczom.
Wszystkim którzy chociaż przyszli popatrzyć na nasze zmagania.

A także:

sklepowi www.assassins-arms.com za sponsoring nagród
firmie www.assassins-paintball.pl za zaplecze techniczne
sklepowi www.taktyczny.com za obsługę techniczną pitów

Dla Was wszystkich WIELKI SZACUN i STOKROTNE DZIĘKI!
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
thebretone

Staż (od roku): 2009
Drużyna: ZOMO TEAM

PostWysłany: Wto Paź 22 2013 19:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gee
Dziękowałem Tobie już na polu i podzękuję jeszcze raz.Świetny pomysł jest z cyklem tego typu turniejów poczekamy na wiosne czy już coś w sezonie zimowym ruszyc z tematem?
do góry
imrowai

Staż (od roku): 2008
Drużyna: [O.D.A.] One Day Army

PostWysłany: Sro Paź 23 2013 18:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedne podziękowania - dla wszystkich robiących zdjęcia i kręcących filmy - WIELKIE DZIĘKI za super foty i filmy
do góry
Gee

Staż (od roku): 1999
Drużyna: Assassins

PostWysłany: Sro Paź 23 2013 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aktualnie, na bazie również Waszych komentarzy i opinii, zbieram sobie do kupy pomysły i powolutku klaruje mi się wizja całości.

W tym roku już na siłę nie będziemy wciskać w kalendarz jeszcze jednej edycji. Chciałbym dopracować formułę i stworzyć jakiś regulamin zanim ruszymy na poważnie. Mam nad czym myśleć i pracować przez zimę, a efekty zobaczymy na wiosnę :)

Dla niefacebookowców: http://www.youtube.com/watch?v=pHBRwAEcWIE&feature=youtu.be
do góry
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Zolthar

Drużyna: Zimna Crew/Paintball Focus Polska

PostWysłany: Czw Paź 24 2013 7:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna informacja, zdjęcia pojawiły się na stronie http://www.paintballphotography.com
a tu galeria http://www.paintballphotography.com/gallery3/main.php?g2_itemId=886636

Nie wiem jaki to będzie miało odzew, czy cokolwiek pomoże polskiemu paintballowi, acz z tamtąd biorą zdjęcia różne magazyny paintballowe na świecie, kto wie może ktoś napisze artykuł o Marioli :D
do góry
Dziki[ZT]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: ZOMO Team

PostWysłany: Czw Paź 24 2013 10:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zolthar...masz dziewczynę?Chłopaka? Jak nie,to ja chętnie...My Master :)
Mistrzostwo Świata!

Pozdro4all
www.facebook.com/ZOMOTeam
do góry
Zolthar

Drużyna: Zimna Crew/Paintball Focus Polska

PostWysłany: Czw Paź 24 2013 11:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

^^ :)
do góry
Dziki[ZT]

Staż (od roku): 2007
Drużyna: ZOMO Team

PostWysłany: Sro Sie 12 2015 13:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przed szóstym już turniejem w czarnym Dunajcu - małe wspominanie sprzed dwóch lat :-D

Foty by Elevina:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.496327607197936.1073741923.220794241417942&type=3

Pozdro4all
www.facebook.com/ZOMOTeam
do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum paintball.info.pl Strona Główna -> małopolskie -> terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: